Tanzania dag 13

Onze laatste hele dag in Tanzania.

Gisteravond heeft het behoorlijk geregend en is de stroom diverse malen uitgevallen. Maar ja als je slaapt heb je geen stroom nodig 🙂

Na het ontbijt lekker gewandeld en daarna aan het strand gezeten. Wel weer lekker bij gekleurd. Straks weer een BBQ diner. Zijn weer benieuwd wat ze maken, maar zal best smaken. Dat heeft het de afgelopen dagen ook gedaan.

Net ingecheckt dus dat is ook gebeurd. En te horen gekregen dat we onze kamer, die van de meiden moeten we eerder uitchecken, pas om 16.00 hoeven te verlaten. Wel fijn dus hebben we nog de mogelijkheid om ons op te frisse. We worden om 18.00 opgehaald en vliegen om 21.15 vanaf Zanzibar naar Dar es Salam. Daar vertrekken we om 23.59 plaatselijke tijd ( is 21.59 in Nederland) en komen om 07.00 in Amsterdam (Nederlandse tijd) aan.

Lange zware dag om een schitterende vakantie af te sluiten.

Een ieder die mee gelezen heeft hoop dat we jullie op de hoogte hebben kunnen houden.

Tot onze volgende reis.

Groeten Maayke, Anne-Marijke, Therry en Jan

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *